Bak Bakalım Blogumda Var mı?

21 Mart 2017 Salı

Shein'de Bahar Detaylari

Havaların bir ısınıp bir soğuduğu şu günlerde hepimizin ortak düşüncesi; bahara ve ardından gelecek mis bir yaza hoşgeldin demek. 

İş yoğunluğunu bırakıp o güzel günlerin hayalini kurarken ben de Shein'in bahar önerilerini sitesinde incelemeye başladım. Birbirinden güzel detaylar bulduğum siteden en beğendiklerimi de sizlerle paylaşmak istedim.16 Mart 2017 Perşembe

Taze Bittiler- 77

Mart ayını yarıladık, ancak Şubat ayında vedalaştığım ürünleri sizlerle şimdi paylaşabiliyorum. Yine az ve öz ürün bitti geçtiğimiz ay ne yazık ki. Bakalım hangi ürünler bitmiş...
sheida, alix avien, m.asam, blog, blogger, sihirlimavi, eyeliner, rimel, maskara, mascara, fondöten

15 Mart 2017 Çarşamba

Ultra Compact Makyaj Temizleme Mendili & Ultra Compact Islak Mendil

Geçtiğimiz haftalarda dogal_natural_organik'ten gelen ürünlerle ilgili bir inceleme yazısı hazırlamıştım. Yazımı okumak için burayı tıklayabilirsiniz. Nuray hanımın gönderdiği paket içerisinde yer alan ürünlerden ikisi hakkında biraz detay vermek istiyorum bugün.

13 Mart 2017 Pazartesi

Akıllı Cep Telefonları ile Hayat Daha Kolay!

Teknoloji hayatımızın hemen hemen her noktasını işgal etmiş durumda. Sanırım en çok da 20 yıl öncesinde yalnızca konuşmak ve sınırlı karakterde mesajlaşmak için kullandığımız telefonların ios, android gibi işletim sistemleri sayesinde akıllı telefonlara dönüşmesinde etkisini hissettiriyor. Teknolojinin hızla geliştiği, cep telefonu üreticilerinin pazardaki aslan payını kapabilmek için sürekli olarak birbirleri ile hatta kendileriyle rekabet halinde olmalarının sonucu daha iyi, daha yenilikçi, daha kullanıcı dostu ve daha hayatı kolaylaştırıcı özellikleri barındıran cihazların üretildiği günümüz modern dünyasında, akıllı telefonların kullanılmadığı bir alan neredeyse yok gibi.